We Wrocławiu rusza sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie

We Wrocławiu rusza sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie

Od 22 listopada do 2 grudnia w Centrach Obsługi Mieszkańca przy ulicy Zapolskiej i Bogusławskiego można składać wnioski o zakup węgla po preferencyjnej cenie. 

Węgiel sprzedawany we Wrocławiu będzie kosztował odbiorców indywidualnych 2 tys. złotych netto za tonę. Z zakupu węgla po wspomnianej cenie będą mogli skorzystać wszyscy, którzy zgłosili do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, że ich głównym źródłem ciepła w gospodarstwie domowym jest piec na węgiel oraz osoby, którym przyznano dodatek węglowy.

Gospodarstwo domowe będzie mogło kupić łącznie 3 tony węgla. W tym roku będzie to 1,5 tony. Drugie tyle będzie można kupić w przyszłym roku. Należy również pamiętać, że cena 2 tys. zł dotyczy tylko samego węgla. Wspomina cena nie zawiera usługi transportu oraz zapakowania surowca w worki. 

We Wrocławiu dystrybucja surowca będzie mieć charakter hybrydowy. Będą ją realizować spółki miejskie i prywatne składy węgla. 

 

Fot. Wikipedia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.