Wkrótce startuje kolejna edycja Restaurant Week. To jedna z najpopularniejszych kulinarnych imprez w Polsce

Wkrótce startuje kolejna edycja Restaurant Week. To jedna z najpopularniejszych kulinarnych imprez w Polsce

Powraca najpopularniejsza impreza kulinarna w kraju. Kolejna edycja Restaurant Week startuje już w październiku. Sprawdźcie, co wiemy o tym wydarzeniu. 

Kolejna edycja Restaurant Week rozpocznie się w środę 4 października i potrwa do czwartku 12 listopada. Wydarzenie będzie się odbywać pod hasłem #FoodSmellsGood! To właśnie zapachy mają być głównym tematem tej edycji imprezy. W ramach festiwalu goście będą mogli spróbować autorskiego, trzydaniowego menu spoza karty. Dodatkowo w ramach rezerwacji organizatorzy przewidzieli dla gości prezent w postaci cocktailu. 

Wydarzenie odbywa się w restauracjach w całej Polsce. We Wrocławiu udział w imprezie zadeklarowało 39 lokali. Wśród nich są między innymi: Browar Stu Mostów, Jaffa, ORZO, Piwnica Świdnicka, Riso Bar oraz Pumo di Puglia. Koszt trzydaniowego menu razem z koktajlem to 69 zł za osobę. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej organizatorów. Również w tym miejscu można dokonywać rezerwacji miejsc w restauracjach. 

 

Fot. Pixabay

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.