Wrocław uruchomił „domek miejski” na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Wrocław uruchomił „domek miejski” na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Miasto zdecydowało się na uruchomienie stoiska na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Rynku.

Miejskie stoisko ma być miejscem, gdzie wrocławianie uzyskają odpowiedzi na najważniejsze pytania. Mieszkańcy dowiedzą się między innymi jak uzyskać różnego rodzaju świadczenia oraz jak prawidłowo parkować w centrum. W „domku miejskim” odbywać się będą również spotkania poświęcone tematyce zdrowotnej, a także konsultacje z ekspertami.

Na stoisku zaplanowano spotkania z przedstawicielami miejskich instytucji poświęcone różnym ważnym kwestiom. Program wydarzeń organizowanych w tym miejscu jest na bieżąco aktualizowany. Wśród potwierdzonych już spotkań są między innymi te ze Strażą Miejską, przedstawicielami Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci oraz pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a także Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego. Stoisko będzie czynne przez cały okres trwania Wrocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w godzinach od 10:00 do 21:00. 

 

Źródło: wroclaw.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.