Wrocławianie przejechali na rowerach ponad pół miliona kilometrów!

Wrocławianie przejechali na rowerach ponad pół miliona kilometrów!

Podsumowano drugą edycję akcji „W kółko kręcę”. Podczas jej trwania wrocławianie przejechali na rowerach ponad pół miliona kilometrów.

Dokładnie 531 424 km przejechały 1444 osoby, które zdecydowały się wziąć udział w akcji „W kółko kręcę”. Celem inicjatywy było zachęcenie mieszkańców maista do całorocznej jazdy rowerem. Przez dwa miesiące wrocławianie, którzy wybrali rower jako swój główny środek transportu, zbierali punkty za przejechane kilometry. Rekordzista przejechał ich ponad 3 tysiące. 

Rywalizacja odbywała się w bezpłatnej aplikacji „W kółko kręcę”. Była ona skierowana przede wszystkim do osób pracujących, studentów, uczniów szkół ponadpodstawowych, a także seniorów. Przez dwa miesiące uczestnicy zbierali punkty za pokonane na rowerze kilometry i walczyli o nagrody. Wśród nich były między innymi: rowery, książki, sprzęty rowerowe, bilety do miejskich atrakcji, a także vouchery do kawiarni, kursy językowe oraz zniżki w serwisach rowerowych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.