Wrocławscy policjanci podsumowali kolejny weekend

Wrocławscy policjanci podsumowali kolejny weekend

Blisko 1000 interwencji, zatrzymania podejrzanych o przestępstwo, poszukiwanych osób oraz nietrzeźwych kierowców. Wrocławscy policjanci podsumowali kolejny weekend. 

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu podzieliła się statystykami za kolejny weekend. Jak możemy przeczytać w opublikowanym komunikacie w dniach 9-11 lutego doszło do blisko 1000 interwencji funkcjonariuszy. 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i podległych komisariatów, tylko w ubiegły weekend zrealizowali 942 różnego rodzaju interwencje. Funkcjonariusze podejmowali czynności zarówno z własnej inicjatywy m.in. w sytuacjach, kiedy widzieli, że naruszane jest prawo, a także interweniowali w zw. ze zgłoszeniami wpływającymi od mieszkańców miasta i powiatu wrocławskieg – przekazała KMP we Wrocławiu.

W weekend funkcjonariuszom udało się również zatrzymać 16 nietrzeźwych kierowców, 31 poszukiwanych osób oraz 44 sprawców czynów zabronionych, którzy wpadli na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.