WROCŁAWSCY POLICJANCI POSZUKUJĄ MĘŻCZYZNY, KTÓRY MOŻE MIEĆ ZWIĄZEK Z POBICIEM [MONITORING]

WROCŁAWSCY POLICJANCI POSZUKUJĄ MĘŻCZYZNY, KTÓRY MOŻE MIEĆ ZWIĄZEK Z POBICIEM [MONITORING]

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec prowadzą czynności w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło 26 sierpnia br. we Wrocławiu przy ul. Kościuszki. Osoba będąca w zainteresowaniu policjantów to mężczyzna, którego wizerunek zarejestrował monitoring. W przypadku jego rozpoznania, skontaktuj się z nami lub zadzwoń pod nr tel.: 47 871 43 44 lub 47 871 39 43. Gwarantujemy anonimowość.

26 sierpnia br. we Wrocławiu przy ul. Kościuszki doszło do pobicia mężczyzny, w trakcie którego sprawca posłużył się niebezpiecznym narzędziem w postaci noża tzw. “motylka”. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawcy tego czynu.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z pobiciem. W przypadku rozpoznania osoby na zdjęciu bądź filmie, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Rakowiec pod numerem tel.: 47 871 43 44 lub 47 871 39 43.

st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.