Wrocławscy policjanci poszukują mężczyzny skazanego za kradzież z włamaniem

Wrocławscy policjanci poszukują mężczyzny skazanego za kradzież z włamaniem

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec poszukują Mariusza Augustyniak, który został skazany za kradzież z włamaniem. Mężczyzna ma 48 lat i ostatnio zameldowany był przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego lub mają informacje na temat jego miejsca przebywania proszone są o kontakt z KP Wrocław-Rakowiec tel. 47 871 43 44 lub 47 871 39 43 lub email: dyzurny.kp-rakowiec@wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniany anonimowość – informuje Policja.

Komisariat Policji Wrocław-Rakowiec prowadzi poszukiwania za 48-letnim mężczyzną skazanym za kradzież z włamaniem. Poszukiwany ukrywa się przed organami ścigania. Dotychczas prowadzone przez policjantów czynności nie doprowadziły do jego zatrzymania. Poniżej przedstawiamy dokładne dane Mariusza Augustyniak oraz jego zdjęcie.

MARIUSZ AUGUSTYNIAK

ur. 17.12.1975 r.

Ostatnie miejsce zameldowania: ul. Kościuszki 124/6, Wrocław

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego lub mają informacje na temat jego miejsca przebywania proszone są o kontakt z KP Wrocław-Rakowiec tel. 47 871 43 44; 47 87 139 43 lub email: dyzurny.kp-rakowiec@wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniany anonimowość.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.