Wrocławscy policjanci poszukują osób, które mogą posiadać informacje w sprawie kradzieży pojazdu marki Ford Mustang [ZDJĘCIA]

Wrocławscy policjanci poszukują osób, które mogą posiadać informacje w sprawie kradzieży pojazdu marki Ford Mustang [ZDJĘCIA]

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową wrocławskiej komendy miejskiej prowadzą czynności w sprawie kradzieży pojazdu marki Ford Mustang, rok produkcji 2017, do której doszło 14 września 2023 roku we Wrocławiu przy ul. Bazyliowej. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą lub posiadać istotne informacje zarejestrowały m.in. kamery monitoringu. W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęć prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod nr tel.: 694 438 822 lub drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod adresem: kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl lub w na nr alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

W dniu 14 września 2023 roku przy ul.  we Wrocławiu przy ul. Bazyliowej doszło do kradzieży pojazdu marki Ford Mustang, rok produkcji 2017, o wartości nie mniejszej niż 70 tysięcy złotych. Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń, w tym także operacyjnych, które doprowadziły do odzyskania skradzionego pojazdu lecz dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania podejrzanego o ten czyn.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą lub posiadać informacje co do tego przestępstwa. W przypadku  rozpoznania mężczyzny ze zdjęć prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod nr tel.: 694 438 822 lub drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod adresem: kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl lub w na nr alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

mł. asp. Rafał Jarząb
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.