WROCŁAWSCY POLICJANCI POSZUKUJĄ OSÓB, KTÓRE MOGĄ POSIADAĆ INFORMACJE W SPRAWIE KRADZIEŻY POJAZDU MARKI HONDA CRV [ZDJĘCIE]

WROCŁAWSCY POLICJANCI POSZUKUJĄ OSÓB, KTÓRE MOGĄ POSIADAĆ INFORMACJE W SPRAWIE KRADZIEŻY POJAZDU MARKI HONDA CRV [ZDJĘCIE]

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową wrocławskiej komendy miejskiej prowadzą czynności w sprawie kradzieży pojazdu marki Honda CRV koloru białego, rok produkcji 2019, do której doszło w nocy z 5 na 6 października 2023 roku we Wrocławiu przy ul. Zawalnej. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą lub posiadać istotne informacje zarejestrowały kamery monitoringu. W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod nr tel.: 694 438 822 lub drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod adresem: kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl lub w na nr alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

W nocy z 5 na 6 października 2023 roku przy ul. Zawalnej we Wrocławiu doszło do kradzieży pojazdu marki Honda CRV koloru białego, rok produkcji 2019, o wartości nie mniejszej niż 150 tysięcy złotych. Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń, w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania podejrzanego o ten czyn.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą lub posiadać informacje co do tego przestępstwa. W przypadku  rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod nr tel.: 694 438 822 lub drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pod adresem: kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl lub w na nr alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.