Wrocławski hotel nagrodzony prestiżową nagrodą

Wrocławski hotel nagrodzony prestiżową nagrodą

Hotel The Bridge Wrocław MGallery zlokalizowany na Ostrowie Tumskim otrzymał nagrodę w kategorii Luxury Lifestyle Hotel. Jest to jedna z najważniejszych nagród w branży hotelarskiej.

Obiekt został uznany za najlepszy europejski hotel w swojej kategorii. Zwycięzcę wybrała publiczność. Wspomniana kategoria odnosiła się do oferty i udogodnień, jakie oferują hotele zlokalizowane w całej Europie.

Nagroda Luxury Lifestyle Hotel została przyznana w ramach 16. edycji konkursu Luxury Hotel Awards. Nagrody te są uznawane za jedne z najbardziej prestiżowych w branży hoteli luksusowych. Zwycięzcy są wybierani przez wszystkich podróżujących za pomocą głosowania na stronie internetowej.

Wrocławski hotel to 5-gwiazdkowy obiekt działający w mieście od 2019 roku. Hotel budził zainteresowanie od samego początku swojego istnienia. Wśród elementów, które najbardziej zwracają uwagę są designerskie wnętrza współgrające z otoczeniem, bryła budynku oraz przestrzeń gastronomiczna.


Fot. The Bridge Wrocław – MGallery

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.