Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy uznany za jeden z najlepszych na świecie

Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy uznany za jeden z najlepszych na świecie

Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany we Wrocławiu został uznany przez „Planet Cruise” za jeden z najlepszych na świecie.

Wrocławski jarmark zajął 9. miejsce w globalnym rankingu poświęconym, najlepszym, świątecznym jarmarkom. Osoby odpowiedzialne za przygotowanie rankingu zwróciły uwagę między innymi na świąteczne dekoracje, w tym domek z wieżą widokową oraz produkty lokalne, które są sprzedawane na jarmarku.

Za przygotowanie zestawienia odpowiedzialne jest brytyjskie biuro podróży „Planet Cruise”. Autorzy rankingu wybrali 51 jarmarków z całego świata, a następnie analizowali oceny odwiedzających je osób zamieszczone w serwisie „Trip Advisor”, a także ilość straganów oraz liczbę wyszukiwań w internecie.

Oprócz wrocławskiego jarmarku doceniono również ten organizowany w Krakowie. Zajął on 10. miejsce. W pierwszej trójce znalazły się natomiast jarmarki organizowane w Nowym Jorku, Londynie oraz Toronto. Jeśli natomiast chodzi o jarmarki organizowane w Niemczech, to doceniono te odbywające się we Frankfurcie oraz Dreźnie. Zajęły one odpowiednio szóste oraz siódme miejsce.

 

 

Fot. Jarmarkbozonarodzeniowy.com

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.