Zielony skwer i inne ekologiczne rozwiązania zostaną zastosowane przy nowej inwestycji w okolicy Starego Miasta

Zielony skwer i inne ekologiczne rozwiązania zostaną zastosowane przy nowej inwestycji w okolicy Starego Miasta

Firma BPI Real Estate Poland odpowiedzialna za realizację inwestycji Czysta 4 zapowiada, że chce stworzyć przy niej zielony skwer. Nie jest to jedyne proekologiczne rozwiązanie zastosowane przy realizacji tego budynku.

Belgijska firma złożyła już w sprawie budowy skweru odpowiednie dokumenty w Urzędzie Miejskim. Wiadomo, że chodzi o przestrzeń, którą deweloper dzierżawi obecnie na potrzeby budowy. BPI Real Estate Poland chce w przyszłości posadzić na tym terenie zieleń różnego rodzaju.

Będzie to jedno z wielu ekologicznych rozwiązań, jakie zostaną zastosowane przy realizacji tej inwestycji. Jak wiadomo nowy budynek będzie bazować na elementach pochodzących ze starej galerii handlowej, które znajdą zastosowanie w częściach wspólnych obiektu. Ma on również być wyposażony w panele fotowoltaiczne, system nawadniania oparty o deszczówkę, wiaty dla rowerów, warsztat do naprawy jednośladów, przestrzenie wspólne dla mieszkańców, strefę coworkingową oraz ogród zlokalizowany na dachu budynku. 

Wspomina inwestycja jest obecnie w bardzo wstępnej fazie realizacji. Będzie ona zlokalizowane w centrum miasta tuż obok galerii Renoma. W budynku, jak informuje inwestor zlokalizowane będą 183 apartamenty. Realizacja inwestycji zaplanowana jest na drugi kwartał 2024 roku. 

 

 

Fot. Strona internetowa inwestycji Czysta4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.