Zimowy Piknik Rodziny na Dworcu PKP

Zimowy Piknik Rodziny na Dworcu PKP

W sobotę 3 grudnia na terenie Dworca Głównego PKP we Wrocławiu odbędzie się Zimowy Piknik Rodzinny.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 20:00. Organizatorzy zapewniają, że nie wpłynie ono w żaden sposób na ruch pociągów. Utrudnień w kursowaniu autobusów i tramwajów nie przewiduje też MPK.

Wśród atrakcji, jakie czekają na uczestników pikniku, jest między innymi występ Sary James, zwyciężczyni czwartej edycji „The Voice Kids”, reprezentantka Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz finalistka amerykańskiej edycji „Mam Talent”. Innymi atrakcjami są również warsztaty artystyczne, symulator jazdy pociągiem, cymbergaj, kino 9D, konkursy z nagrodami oraz wideomapping 3D. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Transportu Kolejowego. Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii przyjaciół Rogatka o nazwie „Kolejowe ABC”. Celem akcji jest edukacja najmłodszych z zakresu bezpieczeństwa na kolei.

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.