Zmiany w komunikacji

Zmiany w komunikacji
MPK Wrocław informuje o kolejnych zmianach w komunikacji:
1⃣ W związku z planowanym zakończeniem etapu prac związanych z budową ścieżki rowerowej na ulicy Legnickiej przy skrzyżowaniu z ulicą Sokolniczą, od ? 31 sierpnia 2022 roku (środa) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach autobusowych ? 102 i 103, które powrócą na swoją stałą trasę przejazdu do placu Jana Pawła II oraz na ulicę Sokolniczą.
2⃣ W związku z planowanym przeprowadzaniem końcowych prac związanych z remontem ulicy Jarnołtowskiej i układaniem nawierzchni na odcinku od ulicy Samotworskiej do pętli autobusowej “Jarnołtów”, od ? 1 września 2022 roku (czwartek) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowej ? 109 i kursów nocnych linii ? 249.
Autobusy ww. linii zostaną skrócone do przystanku “Jarnołtowska (Samotworska)”, który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Jarnołowskiej i Samotworskiej.
Autobusy linii ? 109 i 249 powrócą na trasę do pętli “Jarnołtów” po zakończeniu prac w dniu ? 3 września 2022 roku (sobota)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.