Zoo we Wrocławiu zwalnia jednego z dyrektorów w atmosferze skandalu

Zoo we Wrocławiu zwalnia jednego z dyrektorów w atmosferze skandalu

Dyrektor wrocławskiego zoo ds. hodowlanych został zwolniony w atmosferze skandalu. Wszystko jak podają media za sprawą maili, które wymieniał z poprzednim prezesem instytucji. 

Dyrektor ds. hodowlanych Mirosław Piasecki został w czwartek 20 kwietnia zwolniony z wrocławskiego zoo. Jak podał „Super Express”, powodem do podjęcia takiej decyzji był między innymi zarzut, że Piasecki kontaktował się poprzez maila z byłym prezesem instytucji Radosławem Ratajszczakiem. Jak podaje tabloid władze zoo dowiedziały się o tym poprzez kontrolę maili Piaseckiego. 

Mirosław Piasecki był związany z Zoo Wrocław przez blisko 40 lat. Uważany jest za jednego z ojców sukcesu ogrodu zoologicznego. Od 2011 roku był dyrektorem instytucji ds. hodowlanych. Zarządzał zespołem składającym się z największej liczby pracowników. Był również bliskim współpracownikiem poprzedniego prezesa zoo Radosława Ratajszczaka.

 

 

Fot. Wikipedia

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.